פריצת מנעולים

הדלת לבית חסומה, טרוקה, או פשוט לא נפתחת?
הצוות המקצועי והמיומן של מיסטר לוקס ישמח לעמוד לרשותכם עם הפתרון המתאים והמהיר.
אנו עוסקים בתחום זה שנים רבות ויש לנו את האנשים המיומנים והמקצועיים ביותר וכן את הציוד המתאים והחדיש ביותר על מנת לפתור את הבעיה בזריזות וביעילות.

שירות פריצת מנעולים – מתי צריך להזמין?

 • מנעול הדלת התקלקל –
  לעיתים הצילינדר הנמצא במרכז המנעול ושבאמצעותו מסובבים את מפתח מתקלקל. כאשר מדובר בצילינדר פשוט בעל מפתח משונן ניתן בד”כ לשבור אותו בקלות ולאפשר את פתיחתו. עם זאת, כאשר מדובר בצילינדר מתוחכם בעל מפתח שטוח אין מנוס מלהזמין פריצת מנעולים מקצועית.
פריצת מנעולים
 • המפתח נאבד-
  במקרה שבו המפתח לדלת נאבד ואין ברשותינו מפתח נוסף פתיחת הדלת יכולה להתבצע רק על ידי פריצתה.
 • הדלת נטרקה-
  דלתות שאין להם ידית פתיחה חיצונית וניתן לפתוח אותן רק באמצעות מפתח עלולות לעיתים להיטרק ולהותיר את יושבי הבית בחוץ. כאשר אין מפתח חליפי היכול לפתוח את הדלת האופציה היחידה שנותרת היא להזמין מנעולן מקצועי.
 • הדלת ניזוקה-
  ניסיונות פריצת דלת שלא על ידי אדם המתמחה בכך עלול לגרום לדלת או למנעול נזק רב שרק פורץ דלתות מקצועי יוכל לטפל לתקנם. על כן בכדי לחסוך לעצמיכם זמן וכסף רב מומלץ ביותר לא לנסות לפרוץ את הדלת באופן עצמאי ולהזמין פריצת מנעולים מקצועית.
פריצת מנעולים הינה פעולה מורכבת המחייבת ידע וניסיון בתחום המנעולנות.
בעת הפריצה יש לבחון את הסוג הספציפי של הדלת והמנעול ואז לפרק את כל מנגנון כולל הצירים והצילינדר. עבודה מסוג זה מחייבת מכשור מתאים ומיוחד כמו גם ידע וניסיון בכדי שלאחר הפריצה הדלת תחזור למצבה המקורי ולא ייגרם נזק רב שעלול לחייב את החלפתה.

פריצת מנעולים בזריזות, יעילות ומקצועיות

צוות המנעולנים המנוסה והמיומן של חברת מיסטר לוקס מתמחה בפריצת דלתות מקצועית.
אנו מצויידים בידע רב ובכלים מתקדמים ומשוכללים כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהעבודה תיעשה על הצד הטוב ביותר. לכך תוסיפו שירות אדיב ומחירים מאוד אטרקטיביים.
אנו זמינים שירות 24 שעות 6 ימים בשבוע ומוכנים לעמוד לרשותכם מתי והיכן שרק תזדקקו לנו.
צרו עימנו קשר ותיזכו לשירות פריצת דלתות מהימן, אדיב ומקצועי.
072-336-0767 יוסי