מנעולן רכב

זקוקים למפתח רזרבי לרכב? המפתח אבד? אנו בחברת מיסטר לוקס מציעים מגוון של שירותים למפתחות למכוניות .
אנו מספקים בין היתר שירותי שכפול מפתחות לרכב, שכפול והתאמת מפתחות אימובילייזר וכלל שבב לכל סוגי הרכבים. כל השירותים מתבצעים על ידי מנעולנים מקצועיים ומוסמכים בעלי ניסיון רב וידע מקיף בכל החידושים בענף המאפשרים להם לספק את העבודה במקצועיות ללא פשרות.

אל תהססו ופנו אלינו עוד היום ! הצוות המיומן והאדיב שלנו יעמוד לרשותכם ימים כלילות ויעשה כל שביכולתו כדי לוודא שאתם מקבלים את השירות על הצד הטוב ביותר. כל זאת ועוד, אנו מציעים מחירים תחרותיים ואטרקטיביים במיוחד שיחסכו לכם כסף רב.

מנעולן לרכב

שיחזור מפתחות לרכב

במיסטר לוקס תמצאו את המכשור החדיש ביותר ואת הניסיון הנרחב אשר יאפשרו לנו לבצע עבורכם שכפול מפתחות לרכב בצורה מדויקת ואיכותית. כמו כן, במקרה של אובדן,  נוכל לבצע לכם שחזור מפתחות ללא צורך להחליף את הסוויטש או המנעולים ברכב ובכך תחסכו כסף רב הכרוך בהחלפת כל המנעולים ברכב.

שכפול מפתחות לרכב

מפתח הרכב מיוצר באמצעות טכנולוגיה מתקדמת שנועדה להגן על גניבתו. מפתחות הרכב כוללים בתוכם שבב אלקטרוני ייחודי אשר נושא בתוכו את המידע המזהה של המכונית ומאשר את הדלקתה. לנו בחברת מיסטר לוקס יש את הציוד המיוחד והעדכני ביותר אשר מאפשר לשכפל את השבב האלקטרוני בדיוק מירבי וללא כל תקלות.

שכפול שלט לרכב

במקרה של אבדן שלט אנו נבצע עבורכם שיכפול שלט חדש שיידע לקרוא את התדר הנכון לרכב תוך שימת דגש והקפדה על שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר.

מיסטר לוקס- מקצועיות לכל אורך הדרך
אם אתם זקוקים למנעולן רכב הצוות המסור והמקצועי שלנו יעמוד לרשותכם 24 שעות ביממה 6 ימים בשבוע.
אנו מתחייבים להעניק לכם את השירות הטוב ביותר בהתאם לרף גבוה של אחריות, אמינות ויעילות.
התקשרו עוד היום 072-336-0767 והצטרפו גם אתם לקהל הלקוחות המרוצים של מיסטר לוקס