פריצת רכבים

שכחתם את המפתחות בתוך הרכב ונשארתם בחוץ? איבדתם את המפתחות או השלט לא עובד ואין לכם דרך לפתוח את הרכב? זהו הזמן להזמין פורץ רכבים מקצועי.

אנו בחברת מיסטר לוקס עוסקים בפריצת רכבים מקצועית שנים רבות וברשותינו הידע, המיכשור והניסיון לביצוע העבודה בצורה הטובה והאיכותית ביותר. הצוות המקצועי שלנו יגיע אליכם במהירות בכל שעות היממה ויפתור את הבעיה כדי שתוכלו להמשיך בשגרת היום מבלי לבזבז זמן רב.

מנעולן רכב

כיצד מתבצעת פריצת רכב?

השלב הראשון בתהליך הפריצה הוא לבדוק את סוג האזעקה של הרכב וכיצד היא מותקנת. כך למשל ייתכן שבדגם הספציפי שלכם האזעקה תהיה מותקנת באזור הקידמי היכן שנמצא המנוע או לחילופין במנגנון שמתחת להגה.

כעת, לאחר שהאזעקה נוטרלה יש לפתוח את הדלת. בדרך כלל האופציה המהירה ביותר היא דרך דלת הנהג. בשלב זה מכניסים עצם מתכת דק דרך הגומי השחור הנמצא בתחתית החלון וכך ניתן להגיע למנגנון הדלת. באמצעות עצם זה יש למצוא את הזיז המתאים ולהרים אותו כדי לאפשר את פתיחת הדלת.

פריצת רכבים 24 שעות

במקרים בהם המפתח נמצא בתוך הרכב אזי למעשה בזאת הסתיימה פעולת פריצת רכב. עם זאת, כאשר מדובר באיבוד המפתחות יש צורך לשכפל את המפתחות שנאבדו. במקרה שכזה פורץ רכב מקצועי יישתמש במנגנון ממוחשב היכול לזהות את המספר הסידורי של הרכב ואז ליצור מפתח חדש.

כמובן שכאשר אדם אשר אינו מתמחה בפריצת רכבים ינסה לבצע את עבודת הפריצה הוא עלול להיתקל בבעיות רבות ולגרום נזק רב לרכב שייגרור הוצאות כספיות מיותרות. התשלום עבור נזקים שכאלו כדוגמת פגיעה במנגנון החלון החשמלי ייעלה בהרבה מזה של שירות פריצת רכב מקצועית.

מנעולן זמין 24 שעות

 אנו מזמינים אתכם להצטרף לקהל לקוחותינו המרוצה היודע כי מיסטר לוקס נמצא שם עבורו בכל אשר יזדקק  במשך 24 שעות ביממה 6 ימים בשבוע. אנו נעמוד לרשותכם במהירות תוך שימת דגש על יחס אדיב ומחירים אטרקטיביים.

 פנו אל צוות המומחים שלנו וקבלו שירות פריצת רכבים מקצועי, מהימן ואדיב 072-336-0767