החלפת מנעולים

האם ננעלת מחוץ לבית? איבדת את המפתחות? רוצה לשנות את המנעולים בבית/ בעסק?
אנו בחברת מיסטר לוקס מציעים שירות החלפת מנעולים 24 שעות 6 ימים בשבוע על ידי צוות מקצועי ומומחה שיטפל לכם בכל בעיה בזריזות, מקצועיות ובאיכות גבוהה.
אנחנו מתמחים במתן מענה מהיר ומקצועי לכל צורכי המנעולנות שלכם בכל רמות האבטחה, הן למגזר הפרטי והן למגזר העיסקי.
במיסטר לוקס הלקוח הוא הדבר החשוב ביותר אז אל תהססו ליצור עימנו קשר עוד עכשיו.

החלפת מנעול – מתי צריך ?

מנעולים מהווים את האמצעי החשוב ביותר לשמירת הרכוש שלנו. מדובר בתחום שרמת התיחכום והאבטחה שלו גוברים עם השנים ועל כן כדאי לוודא שהינכם מגינים על עצמיכם כראוי. מומלץ ביותר לבדוק אחת לתקופה כי כל המנעולים שלכם תקינים ולא בלויים במידה שהם כבר אינם אפקטיביים.

מצב נוסף שמצריך החלפת המנעולים הוא לאחר פריצה או אפילו איבוד המפתחות. במקרים שכאלו רצוי להחליף מיידית את המנעולים כיוון שקיים סיכוי סביר שמי שלקח או מצא אותם יפרוץ לביתנו או לעסק. החלפת צילינדרים היא הדרך הפשוטה והנוחה לוודא כי לאיש מלבדכם אין את המפתח. מומלץ ורצוי מאוד לבצע החלפת מנעולים גם כאשר עוברים לבית חדש או לדירה בשכירות מכיוון שלעולם לא נוכל להיות בטוחים שאנו היחידים שאצלם נמצא מפתח הכניסה והוא אינו גם ברשותם של דיירים קודמים, מתווכים, קבלנים או אפילו פועלים שעבדו בתוך הדירה.

החלפת מנעולים

תיקון והחלפת מנעולים

 גם  במקרה שבו המפתח איננו נכנס בצורה חלקה למנעול מומלץ מאוד לבצע החלפה.  יהיה זה חבל להיתקע מחוץ לדלת ולהזדקק לשירות החלפת צילינדרים , לעיתים בשעות לילה מאוחרות, בגלל שלא ביצענו החלפת מנעול כאשר הוא עדיין היה תקין וכשיר. חשוב לציין כי במקרים שכאלו ניתן לעיתים להסתפק רק בתיקון המנעול ולא חידושו, מה שיחסוך לכם כסף ברכישת מנעול חדש.

אם אתם זקוקים לשירותים של  החלפת מנעול  או החלפת צילינדרים על ידי צוות מקצועי ואמין בכל שעות היום והלילה – מיסטר לוקס  עומדת לרשותכם 24 שעות ביממה 6 ימים בשבוע.
הצוות שלנו יעשה כל שביכולתו כדי לוודא שאתם מקבלים שירות אמין, מהיר, מקצועי ואדיב. כל זאת ועוד, אנו מתחייבים למחירים אטרקטיביים במיוחד שיחסכו לכם כסף רב.

 התקשרו עוד היום  072-336-0767 והצטרפו לקהל לקוחות מרוצה וחוזר