פורץ כספות

נתקלתם בתקלה במנגנון פתיחת הכספת? איבדתם את המפתחות? שכחתם מהו הקוד?

אל דאגה ! הצוות המקצועי והמנוסה של מיסטר לוקס יישמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם לפתור את הבעיה ביעילות, זריזות ומקצועיות. אנו בעלי ניסיון רב בפריצת כספות ובפתרון בעיות הקשורות לכספות מכל הסוגים, כמו גם ברשותנו ציוד הכולל כלים חדשניים ואיכותיים ביותר על מנת לא להזיק לכספת ולתכולתה.
אצלינו במיסטר לוקס אנו מתחייבים שתיזכו לשירות אמין ומקצועי לכלל סוגי הכספות בכל שעות היממה.

שירות פורץ כספות

מנעול לכספת בסיסי הוא מנעול אשר מורכב ממערכת של דיסקיות, שלושה בריחים המוחדרים לכל הכיוונים וכן מפתח בעל שיניים כפולות וחריצים ארוכים. תפקידו של מבנה מיוחד זה הוא להקשות על פריצתה של הכספת. כיום ניתן למצוא סוגים רבים של כספות אשר כוללות מגנוני נעילה שונים ומגוונים ועל כן אנו במיסטר לוקס מוודאים כי הצוות המקצועי שלנו יהיה מעודכן היטב בתחום הן ברמה העיונית והן ברמה המעשית כך שבעת ביצוע העבודה נוכל להתמודד ללא כל קושי עם כל כספת וכל בעיה. הידע והניסיון שלנו כוללים התמחות החל ממנעולי צילינדר פשוטים, מנגנונים חשמליים ועד למנגוני נעילה מתחוכמים כדוגמת מנעולים הפועלים דרך זיהוי קרבה או מנעולים ביומטריים.

מנעולן שפורץ כספות

פריצת כספות רק על ידי פורץ כספות מוסמך ומיומן

הכספת היא המקום אשר נועד לשמור על החפצים היקרים לנו ביותר ולכן הטיפול בה הינו בעל חשיבות רבה. תחום פריצת כספות הינו תחום בעל מורכבות רבה הדורש ציוד מיוחד, ידע ומיומנויות מיוחדות ולכן חשוב לוודא כי בכספת שלכם עוסק רק פורץ כספות מקצועי אשר מיומן בכל סוגי המגנונים ודרכי פעולתם. מנגד, מנעולן אשר אינו מיומן דיו עלול לגרום לכספת נזק רב אשר יעלה לכם כסף רב לתקנה או אף במקרים חמורים ייאפשרו את פריצתה בקלות על ידי גנבים. בזה האחרון, ייגרם לכם נזק נוסף שכן חברת הביטוח עלולה לסרב לפצות אתכם.

צרו עימנו קשר והצטרפו גם אתם לקהל לקוחותינו המרוצה הנהנה משירות יעיל, מקצועי ואדיב. אנו מטפלים בכספות הן במגזר הציבורי והן הפרטי.

התקשרו עוד היום לפורץ כספות מוסמך ומיומן 072-336-0767